| emiishalala5 a întrebat:

Cine vreti sa castige astazi show-ul "Next Top-Model"? Funda celui care raspunde primul aceeasi concurenta ca si mine happy

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Emma

17 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Emma bineintzeles, este talentata si foarte draguta.happy

| MoonShadowxB a răspuns:

N-am suportat-o de la bun inceput pe Emma! Mie mi-ar fi placut sa castige Roxana, insa deh'

| Deiiu26 a răspuns:

Emma

| Deiiu26 a răspuns:

Madalina

| adriana9000 a răspuns:

Emma.

| RoxxuInna a răspuns:

Madalina

| dany3la a răspuns:

Emma:*

| All3 a răspuns:

Emma love struck

| Laviiiiii a răspuns:

Emma...:deaaaaa

| adryyy a răspuns:

Ema...Funda?

| DanaQ a răspuns:

"Şoricelul" să câştige! happy Merită!

| Noname4love a răspuns:

Emma...Imi plc muult de ealove struck (fundita plz)?

| Teuta8941 a răspuns:

Emma !

| emiishalala5 explică:

Emma.big grin chiar daca nu ati fost toti acel"primul" ve ti primi raspunsul de inteligent celor carora au raspuns cu emma happy

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Emma?

| VitaminaColorata a răspuns:

Emma.happy
Dar nu o sa castige.sad
Acum cateva zile arata cand i'a luat lu Bote un interviu despre creatile lui etc. Si se vedea in spate cum defila Madalina pe langa celelalte modele.sad Mai ales ca acest concurs a fost filmat cu ceva timp in urma... Nu cu multsad
Deci inseamna ca fitoasa aia a castigat.sad
Poate nu o sa fie asa.:X Sa ii tinem pumnii Emmei

| kidDiana a răspuns:

Amandoua sunt bune amandoua desi emma e buna s-ar putea sa nu o aleaga bote pentru ca intr-o prezentare nu poti face fite deci eu cred ca bote o alege pe Madalina!