| SupradozaDeVise69 a întrebat:

Care fata de la next top model vreti sa castige? primul raspuns funda

Răspuns Câştigător
| ToxiikGirl a răspuns:

Emma

10 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Emma, mi se pare cea mai draguta dintre toate, chiar daca este cea mai mica.

| Corina a răspuns:

Machiate, toate arata bine, dar fara machiaj, naturale, doar Emma e frumoasa.

| maria_9426 a răspuns:

Buna
Emma
Pa, pa.

| LittleZu a răspuns:

Madalina Barbu.

| AnaEindragostita a răspuns:

Emma e singura care face bine. Mai ales la faza cu parfumurile in Araba ea a facut mai bine nu Madalina

| LenaCresida a răspuns:

EMMA! ea e singura care are un corp cu adevarat frumos. dar e frumoasa si la fata si face totul bine.

| Jull a răspuns:

Emma clar

| ilinca29ilinca29 a răspuns:

Emma

| myandyou77 a răspuns:

Emma

| DienutzaLovesMJ a răspuns:

Emma!