| viorica123 a întrebat:

Cum pot sa imi creez un blog despre haine, machiaz, cu un desingn mai fain

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.blogger.com
Eu am blog acolo www.picturadecorativapepereti.blogspot.com si nu mi-a fost prea greu sa-l fac.
Daca vrei, te pot ajuta sa iti faci blogul. Chestia e ca pe blogger.com cand cauta cineva ce ai de oferit, dat fiind ca tine de Google, blogul iti apare in primele rezultate ale cautarii pe Google.

| K0sti a răspuns:

Iti cumperi un domeniu, alegi o platforma si iti alegi o tema pe gustul tau (contra cost daca vrei o tema profi)!

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu cu http://www.ucoz.ro/register?pguid=4176838743 - iti ofera mult mai multe oportunitati