| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor:* Fetelor...crede-ti ca este posibil ca un sampon nuantator nuanta blond, sa deschida parul care este un saten mai inchis culoarea fiind naturala?

3 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Ar trebui sa cumperi un nuantator cu 2 maxim 3 nuante mai deschisa decat culoarea actuala. Nicidecum blond. Am incercat o data asta si desi a trecut repede nu am fost prea incantata. Sper ca te-am ajutathappy si succes!

| WyvernSky a răspuns:

Buna! Nu orice sampon poate sa faca asta, numai un sapon original sau special cumparat de tine. Daca vrei sa ti se deschida parul, poti sa te vopsesti.In legutura cu samponul cred ca are sanse da nu foarte mari sa faca asta dar sunt sigura la urmatoare spalarae va iesi! Bafta

| habibi2012 a răspuns:

Da incearca samponul de la Kallos