| Eddy_Fcdb_Eduard_1991 a întrebat:

eu am parul saten, un blond inchis mai exact. as vrea sa ma vopsesc cu un sampon nuantator Blond Metalic, oare imi va prinde? eu vreau doar sa-mi deschid parul fara vopsea. nu vreau acel metalic dar alta nuanta de blond nu mai exista pe piata! sau sa optez pentru un roscat?:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa te vopsesti, dar daca vrei ai putea opta pentru un blond putin mai deschis decat al tau.Cred ca te-ar prindehappy