| Fiorella18 a întrebat:

A mai incercat cineva sa se nuanteze cu un nuantator blond auriu peste par blond inchis-saten deschis? Daca da, ce rezultate ati avut? As vrea tare mult sa incerc dar mi-e frica sa nu imi inchida parul la culoare (pentru ca din cate am auzit, nuantatoarele doar inchid culoarea, nu o deschid) Efectul pe care vreau sa il obtin este sa il deschida cu o nuanta, daca se poate, si sa acopere putin firele albe...

Răspuns Câştigător
| Aanyaa a răspuns:

Doar nuantatoarele inchise il inchid, dar blodul auriu nici nu il deschide, ii da putina stralucire

| Fiorella18 explică (pentru Aanyaa):

Merci mult pentru raspuns, Yanna. Dar nu e nici o sansa sa acopere firele albe, nu? Pt ca daca nu are alt efect decat stralucirea, mai bine incerc vopseaua direct... dar mi'e frica sa nu imi arda parul, fiindca am firul foarte subtire...nu stiu ce sa fac.

| Aanyaa a răspuns (pentru Fiorella18):

Ai putea sa iti iei un nuantator blond inchis sau saten daca tot asa e culoarea naturala a parului tau si s-ar putea sa aiba efect

| Fiorella18 explică (pentru Aanyaa):

Sigur ar avea, dar l'ar si inchide, cred. iar o culoare mai inchisa ma maturizeaza mult si nu as vrea; fire albe inca nu am multe, dar se observa la lumina. As putea sa mai astept dar nu am stare laughing merci pentru raspuns!

| Aanyaa a răspuns (pentru Fiorella18):

Nu are cum sa il inchida daca il alegi pe cel potrivit, dar bafta oricum

| Fiorella18 explică (pentru Aanyaa):

Merci! happy