| Simona1984 a întrebat:

tuturor!
Ma puteti ajuta, va rog, cu niste marci si denumiri de parfumuri pentru femei care miros a bombonele sau a guma? Nu ma refer la parfumuri foarte dulci, gretoase, ci la parfumuri care chiar miros a bombonele sau a gumita happy.
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Avea profa de romana, dar i-e rusine s-o intreb.Sora'mea are un parfum "Flora" by Gucci... Miroase bine.

| eduard2011 a răspuns:

ANGEL Are un Miros Senzual. sau Milion Pacco Raban, un miross Extrem de dulce