| Claudia_4421 a întrebat:

Buna tuturor :*

Problema mea este ca m-am cam ingrasat, adica am nevoie sa dau jos 3, 4 cm din burta...

Am nevoie de o dieta rapida, dupa care daca se poate sa nu pun la loc si cam cat sport si ce fel de exercitii sa fac.

Spuneti-mi explicit. (cat timp fac sport, cat sa mananc...)

App: Am acel aparat Relax &Tone. Daca aveti si stiti cum si cat se foloseste, va rog sa-mi spuneti.

Va multumesc anticipat.

Aaaa da, era sa uit FUNDAwinking

3 răspunsuri:
| ByasiAtat a răspuns:

Apropo poti sa mananci ziua cat vrei u! Dar seara de la 19 inkolo sa nu mai mananci deloc si o sa vezi cum slabesti! Sincer

| DudăMalefică a răspuns:

Dietele rapide nu sunt bune de nimic.
In timp e cel mai bine.

Trebuie sa faci neaparat sport si sa mananci echilbrat.Ideea este sa consumi mai multe calorii decate manaci.

Poti manca si carne, nu doar fructe, legume si salate.Indicata este carnea de pui si pestele. Poti manca si dulciuri, dar nu mai mult de o inghetata, un baton de ciocolata sau doua pe saptamana. Cel mai important sa nu consumi sucuri in special carbogazoase si chips-uri, snaks-uri.
Nu uita ca dimineata sa mananci bine! Este bine ca seara sa nu mananci, poate doar niste lapte sau iaurt(simplu).
Succes happy.

| Silvia78 a răspuns:

Ai consola Wii? Daca da este destul de bine daca nu sfatul meu e sa-l cumperi. Dupa ce iti iei consola Wii iti iei Wii fit stiu ca e cam costisitor dar merita. Cu wii fit faci sport si exercitii cat doresti. Iti setezi cat vrei sa slabesti si in cat timp si dupa termen vei vedea rezultatele daca nu te-ai covins uitate la acest filmulet:
http://www.youtube.com/watch?v=NBuN1iLafwU