| MeryHojda2001 a întrebat:

Am un aparat Relax Tone si as dori sa aflu cat timp este bine sa se maseze un copil cu acesta? Dar un adult? Si daca aveti si voi un aparat de acesta imi spuneti va rog daca se vad rezultatele si dupa cat timp? Multumesc mult! :*

FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Scrie in instructiuni sa nu fie folosit mai mult de 15 minute pe o zona.
Rezultate am vazut cam dupa 2 saptamani, in sensul ca burtica s-a diminuat putin si a devenit mai ferma, dar dupa ce nu l-am mai folosit a revenit la forma de dinainte, deci ca majoritatea aparatelor are doar un un efect superficial.
Nu am fost prea incantata de el, mai ales ca este destul de greu si in anumite zone, cum ar fi pe picioare sau pe fese nu pot sa imi fac masaj singura.
Oricine se poate masa cu el atata timp cat nu il foloseste pe cap, iar daca este un copil mic este bine sa fie supravegheat de un adult.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am dar nu l-am folosit niciodata pentru asa ceva. Ori cat te-ai masa tot te ingrasi daca consumi prea multe calorii.
Eu cu mama il folosim doar pentru masaj.