| CurticapeanOana a întrebat:

Vreau sa va intreb daca ati fost la coafor in ultimele luni. Se respecta masurile de protectie care sunt valabile pe perioada asta? In orasul in care locuiesc eu se baga cate 2-3 de exemplu pana sta una cu vopseaua pe cap o tunde pe alta si asa mai departe, majoritatea clientelor si coafezelor nu poarta masca sau o poarta doar pe gura. As vrea sa-mi vopsesc si tund parul insa imi e frica ca m-as putea imbolnavi. Ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Chiar astăzi am fost.
Purtam mască, respectiv și personalul salonului.

| Cristina192308 a răspuns:

Se respecta masurile. Se merge doar cu programare și nr celor ce intra în salon trebuie sa fie cel mult egal cu cel al salariaților de acolo