| LittleLady a întrebat:

Buna tututror! Voi cum va imbracati pentru inceputul anului scolar? Casual ori office?

15 răspunsuri:
| OneGirlOnTPU a răspuns:

Eu ma imbrac:Adidasi, Blugi, O camasa si un bolero negru.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Casual!winking

| 010101012 a răspuns:

In uniforma...

| Gaboyu98 a răspuns:

Deci,eu m-am gandit..niste adidasi.o pereche de pantaloni gen stofa..doar ca nu stiu ce material e..cam la fel..si un tricou alb happy

| Mwha a răspuns:

Eu ma imbrac cu o camasa, blugi normali, adidasi si un plover albastru ( culorile colegiului noastru sunt alb+albastru si cum sunt clasa a V a, trebuie sa respect asta vreo cateva saptamani ).

| OoBunnyoO a răspuns:

Casual

Răspuns utilizator avertizat
| LittleLady explică (pentru 010101012):

Dar si la inceputul anului trecut tot in uniforma am fost. Mai da-o incolo!

| LittleLady explică (pentru Christynna):

Imi place cum sunaa!

| Mery09ro a răspuns:

Eu chiar nu prea stiu dar m-am gandit la niste tenisi roz, o bluza roz, si niste colanti gri ( se asorteaza perfect cu ghiozdanul care e gri cu roz rolling on the floor) ) Deci casual.

| Bonca_Liana_2000 a răspuns:

Eu ma îmbrac in uniforma. Dar pentru prima zi de scoala ti-as recomanda blugi stramti un tricou sau o bluza cu mâncat lunga alba o geanta frumoasa parul strâns in coc si o cordeluta. Nu uita glossul,! Sper ca am fost de ajutor

| adelina14ani a răspuns:

Cu o camasa alba cu papion rosu, blugi negri stramti si bascheti negri

| Faruece a răspuns:

Casual cu siguranta, nu e nevoie de office!

Răspuns utilizator avertizat
| lalaballet a răspuns:

Casual