| LittleLady a întrebat:

Cum ma pot imbraca le inceputul anului scolar?

6 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Cu haine, am observat ca la unele fete lipsesc cu desavarsire. Eu zic sa te imbraci ca un elev normal [ camasa, costum, alea alea ].

| LittleLady explică (pentru AOLEVRIC):

laughing Nu sunt genul care merge imbracata sumar.Anul trecut am fost cu camasa de la uniforma si o vesta foarte draguta dar anul acesta nu vreau sa ma imbrac la fel si de asta am vrut ca scult parerea mai multor persoane.

| AOLEVRIC a răspuns (pentru LittleLady):

Atunci esti de admirat in ziua de azi :)). Nu sunt fata, nu stiu cum ar trebui sa te imbraci daca vrei ceva mai "interesant". http://ashleeholmes.buzznet.com/photos/streetstylefallfashi/?id=68354148, cauta pe net si tu "school outfit", sau "autumn outfit" poate iti vin idei.

O zi buna!

| LittleLady explică (pentru AOLEVRIC):

happy Ma surprinde faptul ca, desi nu esti fata te preocupa moda.Adica asa cred eu odata ce mi-ai dat un link cu niste tinute superbe, si pentru asta iti multumesc!

| AOLEVRIC a răspuns (pentru LittleLady):

Nu ma preocupa, doar stiu cum ar trebui sa se imbrace o fata normala. Eu iti multumesc, mi-ai facut ziua putin mai buna happy.

| MariusGomoi a răspuns:

Cu ce te simti tu bine.pentru prima zi se accepta orice, sport, elegant, casual