| anonim_4396 a întrebat:

Uleiul de ricin e bine sa-l las si noaptea pe gene sau sa-l sterg?
Adica. daca il dau jos inainte de culcare, nu mai are efect?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ba da, are efect, însă nu are timp să acţioneze. Eu, când foloseam înainte ulei de ricin pentru gene şi sprâncene (voiam să fie mai groase şi să le schimb forma), mă dădeam seara, şi dimineaţa mă ştergeam cu dischete demachiante, după aceea mă clăteam cu apă călduţă. Dacă o urmezi acelaşi procedeu în fiecare seară, o să fii surprinsă de rezultate după 7 zile.
O zi frumoasă!

| Kittynika a răspuns:

Eu ma dau seara de seara cu ulei de ricin pe gene si sprancene si-l las pana dimineata.Stay linistita ca nu afecteaza ochii daca iti intra din greseala, nu face absolut niciun rau.

| ShoriceL43 a răspuns:

Pai eu ma dau cu ulei de richin seara inainte de culcare si cand ma trezesc dimineata il sterg.nu se intampla nimic
Si nu numai are efect daca ti`l dai jos inainte de culcare
sper ca te.am lamurit:*
fundA?