| Denisaa95 a întrebat:

Unde as putea sa invat cum se face masajul anticelulitic? big grin Si in caz ca apare celulita pe picioare cum poti scapa de ea? Funda. love struck

Răspuns Câştigător
| QueenBey a răspuns:

Buna, Unknown! Am sa te ajut cu cateva sfaturi! In primul rand cu masajul, aplici o crema (eu recomand crema Supless anticelulita) se pune crema in zonele cu probleme si masezi cu podul ambelor palme dar masajul sa fie apasat ca sa iasa celulita. Crema se foloseste in decurs de 28 de zile, intelegi si se aplica 1-2 pe zi. Sa scapi de ea este cam greu deooarece si eu am (mentionez ca am numai 13 ani si deja sunt plina de celulita pe picioare) asta se datoreaza statului in exces la calculator! Celulita aparecand muschii nu sunt pusi in miscare. Fa foarte mult sport, bea minim 3 litri de apa pe zi si renunta la pizza, spaghetti, paine alba, dulciuri si sa vezi cum dispar chilogramele in plus, talia se subtiaza, iti recoman sa mergi si la aerobic sau fitness, alearga foarte mult! Daca ai celulita stiu cum te simti pentru ca eu de mult timp incerc sa scap de ea dar... pizza asta

2 răspunsuri:
| Oliveoo a răspuns:

Nu stiu cum se face masajul anti-celulitic dar stiu ca pentru a scapa de celulita poti folosi crema Renuee.

| trompeta a răspuns:

Relax And Tone ia-l de pe okazii.ro daca nu il gasesti pe la magazine. Sii face masaj de relexare si anticelulitic. Am primit cadou unul si e foarte bun.