| RoxAnana a întrebat:

Dupa cate sedinte de masaj anticelulitic si dupa o dieta buna voi scapa de celulita? stiu ca apare dar vreau sa previn ca am multa si nu stiu ce sa mai fac/ cateva sfaturi va rog :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| paynehunter a răspuns:

Am sa-ti dau eu un sfat, cand esti gras, nu ai numa grasime in corp, ci si foarte multa apa, iar prin masajele alea ti se elimina apa din corp, iar tu vei fi foarte surprinsa de rezultate, dar apa aia revine imediat la loc,, si poate mai mult ca inainte, asa ca daca vrei sa scapi de celulita fa cardio si tinete de o dieta ketogenica(proteine si grasimi, dar fara carbohidrati).