| LastNight1324235436 a întrebat:

Unde pot gasi brosura pentru reprezentanti avon pe net? Pentru ca eu am pierdut-o pe e mea si am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna.
Stiu ca mai de mult era pe Pagina ta, la oferte pentru reprezentati. Parca era chiar o categorie speciala. Cauta si vei gasihappy!
Sau poti incerca pe Google, scriind numarul campaniei.

Take care.

3 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Buna, Ofertele pentru reprezentanti le gasesti la urmatoarea adresa: http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Oferta%20reprezentant, tot aici vei gasi si cataloage si mini brosuri Avon.

| kitty00 a răspuns:

Sorry,dar nu prea cred ca o gasesti pe net...Ea se ofera reprezentantilor cand primesc comanda.