| Bibiutza a întrebat:

ma poate ajuta urgent un coordonator sau reprezentant avon? Si eu sunt dar as avea nevoie urgenta de ajutor. Deci... in nu stiu ce campanie dar mai recenta cred ca 9 (astazi se termina) sau 8 avea oferte speciale pentru reprezentanti (nu din aceamini-brosura) pe net inainte sa finalizez comanda o solutie solara ( crema ) cu SPF 15 si transparenta. A costat doar 5 lei (era pentru reprezentanti ). Ar vrea si o prietena dar acum suntem in campania 10 si nu stiu daca mai e la oferta (daca se mai poate comanda la 5 lei ) ca acum costa 20, 90 lei si prietena mea nu ar da atat pe ea. Aveti vreo idee? daca nu se poate comanda atunci cei care mai au brosura pentru reprezentatnti din campania 9 ma poate ajuta? (sau poate era din 8 sad ) nu mai stiu. Era o crema de fata si ea tot cu SPF 15 dar nu era portocalie ca produsele de la avon sun ci albastra. Era 6.00 lei. Nu mai am brosura si nici codul ma ajutati cu unul dintre aceste 2 produse? Va rog eu mult

2 răspunsuri:
| Bibiutza explică:

Am cautat si primul produs se numeste : gel transparent cu SPF 10, dar cum am mai spus nu e la oferta :-|

| Bibiutza explică:

Am rezolvat problema laughing