| RainbowColor a întrebat:

Unde pot gasi maieu cu Jack Daniels de fete prin Valcea. puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Îmi place că toate drăcoaicele care se îmbată de la o juma de bere și habar nu au ce gust are whiskey-ul își iau maieuri cu JD.

| RainbowColor explică (pentru Wøodenpints):

De unde **** mea sti tu ma? Comentezi de-ampulea, mai bine stai in banca ta si nu mai comenta. oh go on Si chiar daca as fi fost cum zici tu, care ar fi problema? Imi cumperi tu haine din banii tai si nu stiu eu?

| Wøodenpints a răspuns (pentru RainbowColor):

Mie mi se pare doar penibil. E ca și cum un virgin și-ar lua un tricou cu "regele sexului".

| LanaDelRey1975 a răspuns:

Mall?

| AndreiBossul1998 a răspuns:

La un magazin cu maiouri.

| MissKitty16 a răspuns:

La un magazin