Întrebare recomandată | InnaBotezatu a întrebat:

Buna v-ati comandat vreodata ceva de pe miniprix? m-ar interesa daca ia taxa de livrare, cat este si in cat timp ajunge pachetulhappy Promit Funditssa; x

Răspuns Câştigător
| Pitiica a răspuns:

Bună.da,mi.am comandat eu. daca iți comanzi produse in valoare de minim 100 lei, taxa e gratuita, si daca sunt sub 100 lei, taxa e 14 lei.pachetul ajunge in 7 zile... sper ca te.am ajutatpuppy dog eyes

| InnaBotezatu explică (pentru Pitiica):

Mersii:* si app daca ajunge in 7 zile nu o pot lua de la posta? sau o aduce direct acasa ca s`ar putea sa nu fiu eu acasa ci parintii.

| InnaBotezatu explică (pentru Pitiica):

Mersii:* si app daca vine in 7 zile aduce pachetul acasa nu? si daca se nimereste sa nu fiu acasa. il pot lua de la posta sau cum?laughing

6 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Buna iubita,
Transportul este 14 ron prin curier rapid, iar comanda ajunge in 7 zile lucratoare ( de ex daca ai dat-o luni iti ajunge martea cealalta ).
Stiam ca se face livrarea intre ora 8 sau 9 dimineata pana seara la 17:00-18:00.
Sper ca te-am ajutat :*
Pa, pa.

| miamia1 a răspuns:

Livrarea se face prin curier rapid, tariful fiind de 14 Ron. Livrarea se face numai pe teritoriul Romaniei, in maxim 10 zile lucratoare de la plasarea cu succes a comenzii, la adresa specificata de dumneavostra. Livrarea se face intre orele 9.00-17.00, daca in acest interval nu sunteti acasa, va rugam sa specificati o alta adresa (adresa de la locul de munca) pentru a nu se produce intarzieri la livrare sau chiar nelivrarea produselor comandate.

Pentru comenzi cu valoare mai mare de 100 RON transportul este GRATUIT.

| InnaBotezatu explică:

Scuzati ca am scris de 2 ori da mi-am dat seama dupa ca nu prea se intelege exact ceea ce vreau sa intreb.big grin