| anonim_4396 a întrebat:

Scuze de categorie
voi va duceti la inviere?

27 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nu.Prefer să stau acasă şi să dorm.

Răspuns utilizator avertizat
| Safire17 a răspuns:

Eu nu m-am dus. Aseara aveam treaba cu un utilizator TPU laughing

| axeldavid a răspuns:

Nu

| KinoAndreea a răspuns:

Sa vad..depindethinking

| superpissy40 a răspuns:

Da.

| GeannyXdt a răspuns (pentru superpissy40):

Stii cumva la ce ora e?

| superpissy40 a răspuns (pentru GeannyXdt):

Pai la ora 00:00 stiu ca se canta "Iisus a inviat din morti". Poti sa te duci pe la 23:00 sau cand vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. dar cu ce te ajuta?sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca da oricum ma plictisesc cand dormhappy

| gabiforstory a răspuns (pentru anonim_4396):

Te plictisesti in somn laughing?

| anonim_4396 explică (pentru gabiforstory):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da da mai mult de 40 min nu stau! Imi place lumea stransa acolo. Paste fericit tuturor!

| BluishAngel a răspuns:

Da happy

| Wolfszeitt a răspuns:

Normal. Cineva trebuie să strice slujba, nu? + că se găsesc oameni darnici şi cu vin bun prin cimitir.

| Titanos a răspuns:

Da

| Yoana a răspuns:

Da.happy

| Dan1989P a răspuns:

Da, in fiecare an ma duc!

| onlyme2851 a răspuns:

Ma duc de cativa ani. Dar in seara asta nu stiu daca o sa ma duc, sunt niste nori negrii. :-s

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Astia care au zis nu cred ca nu stiu ce e viata eu ma duc pe la 3 dimineata si la 4 vin acasa nu pot sa stau asa mult

| Pitbull305 a răspuns:

Nu.

| OaNaツ a răspuns:

Nu pentru ca afara ploua, iar eu si cu parintii daca nu ar fi plouat am fi mers cu cosul, dar cum ploua in biserica nu este loc

| scienceftw a răspuns:

Nu.

| DarkShadow26 a răspuns:

Logic. Cel puţin pentru mine. Dar cu ce te ajută?

| KidaK a răspuns:

Da.

| madyuki a răspuns:

Da, pentru ca Pastele e sarbatoarea Invierii Lui Hristos pana la urma, si doar asa poti s-o simti cu adevarat. Dar nu e obligatoriu sa stai cu orele, stai cat poti si cat iti face placere. Important e sa iei lumina big grin

| Staicu_Cristi_1998 a răspuns:

Norm ca da laughing