| micutza13 a întrebat:

vine primavara, voi ce credeti se poarta anul asta colanti cu tenesi? Eu ador colantii si vreau sa imi cumpar si tenesi.
Ce combinatii de culori ar fi bune colanti/tenesi anul asta?

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Pai vara se poarta foarte mult espadrilele... de diferite culori (roz, rosii, negre, etc) de genul: http://www.google.ro/......tp?/imgres Si ar veni foarte bine cu colanti.
Dar da, ar merge foarte bine si cu niste tenesi (dar sa fie niste tenesi care sa nu iti faca piciorul mare)
De obicei colantii merg cu tenesi de orice culoare.
Sper ca te-am ajutat;)

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi și tu combinația de culori, www.quick24.ro
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Culori cat se poate de vi, mov, rosu,...

| CatalinaKaty a răspuns:

Poti incerca culorii vii dar nu prea saritoare happy

| micutza13 explică:

Puteti sa ma ajutati cu exemple concrete gen (ex colanti rosii-tenesi albastri)? Ms