| Lorenyk a întrebat:

Se mai poarta colantii? Am tot auzit ca au cam iesit din trend, insa pentru mine colantii sunt indispensabili, ma simt cel mai bine cu colanti si cu o bluza mai lunga peste, indiferent daca e subtire sau tricotata acum ca vine toamna si va fi mai rece, si cu pantofi cu toc... Este tinuta mea preferata... Dar nu stiu ce sa fac...

16 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

happypai chiar daca n-ar fi fost in trend ce conta? porti ce iti place. oricum nu sta nimeni sa te analizeze vaiii uite si la astacum e imbracatalaughing. e stupid. te imbraci cum ai tu cheftongue...plus ca. poti fi imbracata la moda dupa ultimele tendinte si sa arati total aiurea.so who cares

Pai daca moda tiar cere sezonul urmator sa porti o palarie sub forma de varza ai purta-o?laughingdont think sotongue.iti poti crea stilul tau personal

| caramelitamia a răspuns:

Da, se poarta colanturile din latex, dar numai in club, sau la o petrecere, nu ziua, si nici decum la scoala. :-s
Lorenyk, am crezut ca tu porti colantzi roz ciclamen, cu fusta de blugi si maieu. Dar cum ii porti tu, mi se pare o combinatie foarte reusita (colantzi+ pulover+ tocuri). eu zic sa le porti incontinuare, mai ales cu pulover mai lungutzi. sau daca nu vrei pulover, poti sa porti colantzi mai indraznetzi (roz, verde fosforescent), deoarece se poarta stylul ''disco'', (sau marog. o sa se poarte, dar pana se trezesc astia din romania rolling eyes ) oricum... SUCCES cu colantzii!
:*

| NimeniAlta a răspuns:

Spunea la tv ca nu sunt preathinking de bun gust sa zicemthinking si toata lumea ii poarta... o sa fii un xeroxstraight face

| yuli10 a răspuns:

Cred ca inca sunt in trend, multa lume inca poarta.
in plus, au aparut de ceva vreme acei colanti luciosi care dau impresia de pantaloni de piele (din latex parca) http://images.okazii.ro/auctions/2009/03/12/20022246-1-500_500.jpg care sunt perfecti pentru o tinuta de club.
mai sunt si cei sport cu buzunarele fake si slitz care imi plac mie mult :)
si pana la urma, daca iti sta bine nu conteaza daca mai sunt in trend sau nu :P

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Da...se poarta...
e foarte frumos...`mbracate!
:X

| Casiana a răspuns:

Din pacate colantii nu cred ca au fost considerati neaparat un trend... Din cate stiu eu, si sunt sigura ca nu gresesc, colantii se poarta la fitnes, la sala...Nicidecum pe strada, insa sincer si mie imi plac...Si desi se poarta la sala, cum as putea sa nu ii port cu niste tocuri inalte si cu o bluza lunga?:X.Pa-pa!

| Casiana a răspuns:

TraficantaDeSentimenteRoz ai perfecta dreptate...Nu sunt un trend colantii, iar cei de latex au fost acum ceva timp...Au trecut deja... Dar fiecare se imbraca cum ii place!

| turist a răspuns:

Daca te simti bine asa poarta colantii!
La moda e tinuta cu care ne simtim bine si care ne vine bine si nu ceea ce dicteaza(sau incearca) unii sau altii!

| ---droid-kid--- a răspuns:

Eu ii port si daca nu usnt la moda
sunt comozi si draguti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea ii vad la moda ...doar intr'o sala de danswinking
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai poarta mai ales cei din imitati din piele sau cei luciosi conteza sa te simti tu sexy sau bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai poarta colantii dar au aparut si modele mai noi care-s mai bine venite...cum ar fi cei din latex de diferite culori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai poarta dar nu uita sa ii asortezi cu ceva mai lung sa iti acopere fundu pentru ca colanti nu se poarta asa ca pijamalele ca daca te uiti mai bine la o fata in colanti fara sa aiba ceva care sa acopere partea. aia. nu arata bine deloc cat o fi ea de sexi

| Mall_Pall_1992 a răspuns:

Se poarta. Iarna poti cauta ceva mai gros, ins chimb la evenimente sau la club: http://wtm.ro/colanti-de-club-ieftini/

| johanna a răspuns:

Se poarta ceea ce te prinde bine si te simti tu comodhappysi mai ales daca mai improvizezi si u cv la aceea imbracamainte e oksmugbatting eyelashes