| Diamond_1649 a întrebat:

FUNDA & VOT! Buna! Se mai poarta colantii luciosi? Merita sa ii cumpar? Voi ii purtati? Baietii.cand vedeti o fata in colanti luciosi va place?

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Depinde de tinuta la crae ii asortezi dar mie personal mi se par chiciosi tiganesti si ieftini http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=46&ty=81 insa acestia sunt frumosi http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:187&tx=103&ty=80&biw=1024&bih=578

18 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Cum de mi-ai dat fundita?

| TwixulDrept a răspuns:

Normal ca se poarta... si tie dacca iti plac e un +, dar sa nu cumperi in culori vii colorate ci unele neutre : negru, gri
Se poarta cu bluze lungi, fuste
Eu una port colanti, sunt f chic

| friday a răspuns:

Nu!
Sunt oribilistraight face, si de prost gust.
Din parerile baietilor din antuajul meu, am inteles ca "niciun fund de fata nu arata bine in colanti."
Daca vrei sa arati vulgar si ieftin, ia-ti colanti luciosi laughing.

| Simona a răspuns:

Mie nu imi place acest model sau mai ales aia cu pietricele si chestii imprimate!
Doamne urasc sa vad fetele imbracate asa!

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Pay daca ai o bluza cu umarul lasat sa se vada sutienu cu colanti si cu cizme ceva arati beton funda?

| Lilia2621 a răspuns:

O daaaa, merita! Si desigur ca le plac! Eu mi-am luat si am plecat la scoala cu ei, si am primit o multime de complimente! Fetele din clasa spuneau ca doresc sa isi cumpere si ele! Dar si o multime de baieti mi-au spus ca imi sta foarte super cu acesti colanti, ca imi arata niste picioare frumoase si sexy! Iti zic drept ca mai multe complimente am primit de la baieti decit de la fete! Cred ca merita sa iti ei! pa pa

| Anddrea a răspuns:

Nu se mai poarta. Eu nu port. Nu mi-au placut niciodata. Sunt si incomozi si urati. Si nu cred ca baietilor le place cand vad o fata in colanti luciosi, mai degraba le plac colantii normali. Sfatul meu: nu-ti cumpara.

| Livianananana a răspuns:

Nu mias lua suntem in 2000? nu te supara dap crd ca baietilor li se par fetele care poarta asa ceva pitipoance... te pups!

| Angelsergiuboy a răspuns:

Normal

depinde si cum arata daca arata bine si se poate imbraca in orice ca tot bine arata

| NinaWoolf a răspuns:

Cumpara-ti haine in care te simti bine...si care simti ca-ti reprezinta personalitatea.
Cand vad o fata cu colanti luciosi, ma gandesc ca ar putea fi: (in cel mai rau caz)pitipoanca, superficiala, materialista, disperata dupa atentia celor din jur sau poate are prost gust in materie de imbracaminte.
Vrei sa te placa baietii? Este normal, dar incercand sa fi "cool" nu vei atrage baietii potriviti.

| LaLa_5622 a răspuns:

Mie una nu imi plac, a fost o perioada in care aveau toate fetele si nu mai aveau niciun farmec...parerea mea este ca se poarta numai in club chstiilea alea lucioase nicidecum in alt loc.Sunt horrible oriqm

| love_4320 a răspuns:

Mie de exemplu imi plac. sunt foarte trndy si sexy. uite si aici http://www.unica.ro/......si.html... :)

| flavya a răspuns:

Da eu una port! Merita sa ii cumperi!

| FlorinEX a răspuns:

Scuze ca îți spun asta dar colantii nu mai sunt la moda din anii 70-80.
Eu am o prietena (sunt baiat) odata si-a luat colanti rosii luciosi si baietii din toata clasa o injurau si isi bateau joc de dansa.
Eu unul nu-ți recomand!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

1. Da normal ca se mai poarta, la fel cum se poarta si pantalonii si gecile de piele.Nu te lua dupa toate pustoaicele care fug dupa moda, care spun ca nu mai is la moda din anii 70-80. Eu vad tot mai multe fete in colanti indiferent ca e vara sau iarna. 2. Nu conteaza ce se poarta, moda ti-o faci tu nu dupa ce poarta altii, ci dupa hainele in care te simti tu bine. 3. Normal ca merita sa ii cumperi. Asa cum la toata lumea le plac masinile lucioase, asa arata bine si hainele lucioase. Eu ma tot intreb de ce nu se inventeaza mai multe bluze, geci si alte articole vestimentare lucioase. 4. Da imi place, si mie si altor baieti. La fete le sta in general foarte bine in colanti, indiferent ca esti mai mult sau mai putin dezvoltata. Regula asta e valabila la toate in afara de cele foarte slabe care is la fel de groase la copase ca si la gamba. Daca o fata are si picioarele dezvoltate si un curutz frumos modelat, e superba in general, cu atat mai mult colanti.

| CurcubeuMov a răspuns:

Depinde. Te poti orienta si dupa cei din jur, din scoala ta, cine ce poarta. dar in general, iti iei ce vreihappy ce crezi ca te reprezinta. Colantii inca sunt la moda! Dar cei luciosi mai putin am vazut, insa poti incerca.nu cred ca ai nimic de pierdut happy!

| otty a răspuns:

Parerea mea e ca, colantii luciosi sunt ceva demotat si enervant, ca iti sar in ochi, dar daca sunt putin luciosi si sunt inchisi si nu sar in evidenta e foarte bine