| allexxa a întrebat:

Vineri m-a duc la ball si nu stiu cu ce sa ma imbrac dati-mi o idee va rog frumos! Ma gandeam intr-o pereche de blugi si o camasa colorata sau nu stiu nu am idee deloc Dar nu vreau in rochi

3 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Am eu cateva variante daca vreiwinking
1. Jeansi SUPER SKINNY, o bluzitza gen amieu, mai lungaaa cu ceva aplicatii din diamantele, si/sau paiete, si niste paltforme asortate, si ca accesorii un plic negru, sau o gentuta mica, doar pentru telefon, bani, chei eventual...
2. egari negrii, o rochita rosu aprins, platforme negre, sai un bolero negru eventua din satin
3. pantaloni scurti, din blug, un maieu UNI, adica fara modele, o vesta din aia stramta pe copr, tot din blug, si/sau un sal colorat, si cizme luuuuuungi pana mai sus de genunchi CU TOC, sau cizme normale cu sosetute colorate:X:X:X
dar de ce nu vrei in rochie. fusta? orice fata, indiferent de forme sau de inaltime are o rochie care sa i se potriveasca, daca te mai pot ajuta, da-mi un mesaj pe privat si mai povestim noiwinking :*take care

Răspuns utilizator avertizat