| allexxa a întrebat:

Vineri m, a duc la ball si nu stiu cu ce sa ma imbrac dati-mi o idee va rog frumos!big grinbig grinbig grin Ma gandeam intr-o pereche de blugi si o camasa colorata sau nu stiu nu am idee delocbig grinbig grinbig grin Dar nu vreau in rochibig grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Esti sigura ca nu vrei rochii? Baietii sunt atrasi de fetele cat mai feminine http://www.karena.ro/......u_banchet. Arunca o privire aici! Mult succes!

| Kidutsa a răspuns:

La ball in camasa si blugi? la ball te duci mai elegant. http://www.starshiners.ro
o rochita ar fi mai bine cu niste pantofi cu toc...sau daca nu iti plac rochitele. poti sa-ti iei o camsuta din in cu niste colanti si pantofi cu toc...bafta! acolo pe site sunt rochite destul de dragute si tineresti.si eu mi-am luat pentru ball;)

| Sorinel95674 a răspuns:

Ok, inteleg, esti tipul modern "NU-PUN-ROCHIE-PE-MINE-!". Ei bine, incearca una dintre bluzele Desigual, foarte deosebite, blugi Lee Cooper mulati si straduieste-te sa faci loc in garderoba ta si unor platforme intr-o culoare tare. Vei straluci! happy

| UnicornsAreLove a răspuns:

Ce spui de blugi si o bluza draguta?

| Delya_6437 a răspuns:

Daca nu vrei in rochie incearca ceva mai simplu cum ar fi... o pereche de colanti eleganti treisferturi cu o camasa putin mai lunga care sa se asorteze; pantaloni largi tip turcesti cu un maieu si un bolerou pe deasupra...P.S.blugii nu sunt o optiune