| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Vineri ma duc la mare si mi-au aparut 2 cosuri uriasi.M am dus la dermatolog si mi-au trecut dar acum imi apare 1, 2.Ce sa fac sa mi treaca in 2 zile aceste 2 cosuri? Ce sa dau pe ele?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinctura de propolis este foarte buna.
O gasesti in plafar.happy

| Kenya a răspuns:

Poti incerca cateva aici de aici: http://www.divahair.ro/......ste_noapte

| BiancaMaria1008 a răspuns:

Poti sa te duci iar la dermatolog, si sa ii spui sa iti recomande o crema, sau poti sa te interesezi pe google ce fel de ten ai si sa cauti o crema pentru tenul tau(pentru ca daca nu sti ce ten ai s-ar putea sa faci niste reactii alergice si sa iti apara acneea care este foarte oribila)..sau daca stii ce ten ai poti sa te duci la magazine cosmetice si sa ceri crema de cosuri pentru tenul..gras sa zicem(nu cred ca ai tenul gras)