| Fataalbastra a întrebat:

Buna! Voi care sampon de par credeti ca este cel mai bun ( fara matreata, stralucire)?
Pentru cel mai convenabil raspuns ofer Funda

Răspuns Câştigător
| IngerasIngeras2013 a răspuns:

Eu una am incercat foarte multe tipuri de sampon, dar cele mai bune mi s-au parut Garnier Ultra Doux si L'oreal Paris ELSEVE pe care il folosesc si in prezentwinking!

6 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Salut, Iti recomand Samponul Hegron Glans http://atshopping.ro/product.php?id_product=125

| yellowalien a răspuns:

Niciun şampon nu e bun. Le prefer pe cele organice, dar sunt scumpe. Personal, folosesc Gerovital pentru regenerarea părului, e mai puţin agresiv.

| Bondarel99 a răspuns:

Head&Shoulders curata cel mai bine si te scapa de matreata, dar e cam dur cu parul, de aceea trebuie sa folosesti mereu balsam.

| crissa20 a răspuns:

Eu folosesc elseve cu viatanime, este 2in1!

| kdenisa a răspuns:

Elseve.

| Evelinaaaa a răspuns:

Elseve.Eu il folosesc de multi ani iar parul arata foarte bine, mai ales ca m-am decolorat de multe ori.