| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Voi ce fond de ten folositii de unde si pudra?

Chiar daca dau banii as vrea ceva bun

Răspuns Câştigător
| Vyio a răspuns:

Daca poti, cumpara fond de ten din farmacie, de la Vichy, Avene, La Roche Posay sau Ivatherm. Costa cam 60 de lei fiecare. Sau poti incerca produse mai scumpe, gen Clinique, care sunt foarte bune, la pret de peste 110 lei.
In caz ca ti se pare ca acestea costa prea mult, poti incerca la magazinele de cosmetice, unde vei gasi fonduri de ten la diferite preturi si tipuri de ten. Maybeline, Seventeen, L'oreal, Miss Sporty, Revlon, Bourjois.

Pudra... iti recomand Dream Mat Powder de la Maybelline, costa cam 33 de lei.

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Eu folosesc doar fond de ten (si asta ocazional) lichid care nu mai necesita si folosirea pudrei - in jurul la 50 lei - Fond de Ten L'Oreal True Match cu pompa

| ღ..*Addelly*ღ.! explică:

Si pretul as vrea sa stiubig grin

Răspuns utilizator avertizat
| arual a răspuns:

Pentru mine la un fond de ten ma intereseaza forte mult ca nuanta sa fie una naturala(si sa nu dea spre roz ca majoritatea) Cel pe care il folosesc momentan si de care sunt destul de multumita este affinitone de la maybelline(26 lei).