| LorReen a întrebat:

La inceputul lunii noiembrie am balul bobocilor. Idei de rochii? De incaltaminte? De accesorii?batting eyelashes De >coafuri?: Multumesc mult! big hug

2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey! Balul bobocilor este un eveniment foarte important in viata oricarui licean. Daca vrei sa arati bine, trebui sa alegi niste haine care sa ti se potriveasca si care sa iti reflecte personalitatea. Avand in vedere ca nu te cunosc, iti recomand siteul www.divahair.ro Aici vei gasi idei de coafuri, tendintele acestui sezon in materie de vestimentatie si incaltaminte si multe sfaturi legate de frumusete si ingrijirea corporala. Un gand bun, Elena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o rochie scurta...accesorii colorate si...km atat