| deeiiia a întrebat:

De ce haine asi avea nevoie pentru balul bobocilor?

Răspuns Câştigător
| DeNySoOk a răspuns:

La balul bobocilor poti merge cu rochia pe care ai avut-o la banchet...asta daca vrei bineinteles. Daca nu poti merge cu orice alta rochie. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

O rochie draguta si destul de sexy pentru a arata cat ma bine si un machiaz nu prea strident.

| ramonia a răspuns:

Cu siguranta elegante. te poti inspira de pe bonprix.ro. este un site cu rochii frumoase la un pret accesibil. funda?
http://www.bonprixro.eu/ro/Moda-damska/rochii/cat1.10.114...846.html