| Andreea20000 a întrebat:

Buna!

Voi ce haine va cumparati pentru inceput de scoala?

17 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Pai depinde eu ca de exemplu am uniforma numai ca nu o port asa ca nu imi iau nimic de genu asta
dar in schimb imi mai iau o pereche de blugi, vreo 2-3 maieuri si tricouri, o vesta de aia de care se poarta acum, o pereche de balerini si 1-2 de bascheti(am aproape toate culorile happy )si cam atat eventual si o geanta dar in care sa-mi incapa si cartile(nu imi plac gheozdanele)plus ca de la o anumita varsta chiar nu mai merg

| Alyra a răspuns:

Adică ce haine îmi cumpăr când începe şcoale,nu cum mă îmbrac în prima zi,nu?
Deci...îmi cumpăr un trening, o pereche de adidaşi, o pereche de blugi şi obluză(cred). Sunt cam săracă... :''>

| Amii_8530 a răspuns:

Eu mi-am luat cateva bluze-tricouri, 3 perechi de blugi si niste tenesi. In rest accesoriile ma intereseaza pe mine ca asa combini tinutele si le faci sa para mai smechere big grin

| Aceeasieu a răspuns:

Pai thinking vreo 3 perechi de blugi, 2-3 bluze si un tricou. o camasa as vrea happy, ceva opincute. tenisi thinking cam atat odatahee hee...tu?

| Andreea20000 explică:

Buna,@DennyLovesNane!

Eu imi cumpar 3 perechi de blugi, 3 bluze, un trening, 1 o pereche de adidas(tenesi) si o pereche de cizmulite de toamna pana la glezne happysi o camasa (pentru uniforma)mai am una.

P.S. nu suport uniformacrying

| kUuKii a răspuns:

2-3 perechi deblugi, 2-3 bluze, 2-3 camasi[uniformarolling eyes] un trening, 1 ceva cizmulite, o pereche de sk8, un sacou, o geaca de toamnathinking si cel mai imp pentru mine, accesoriiilaughinglove struck

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Ce este necesar:uniforma, pantofi, adidasi, strampi, trening, si atat. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe tricouri albe in primul rand, cu dungi obligatoriu ca am o problema cu excesu de alb. Dungi negre, rosii, punctulete, orice doar sa aiba culoare. Doua veste negre, ca cine stie poate mai port camasile daca am chef.
Niste blugi, de preferabil BSK. Si sa vad de niste ghete sport happy.

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| NICKSOOO a răspuns:

Nimic deosebit... poate o pereche de blugi si 2-3 bluze; am de anul trecut si in general nu sunt genul de fata "fitoasa" asa ca anul acesta chiar nu-mi schimb radical garderoba. sper sa te fi ajutat.winking

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-femei.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| newarena1 a răspuns:

Nici nu mi-am cumparat si nici n-am kef sa-mi iau. nu vreau sa merg la scoala, mai ales sa-i vad pe toti in fuste negre si bluze albe

| mirabella88 a răspuns:

Depinde ce uniforma ai!

| MegaAaNnYy a răspuns:

Pai ioi imi cumpar o camasa cu maneca lunga inca cu maneca scurta(poate chiar 3 de fiecare depinde ce modele suntlaughing) imi iau niste blugi.un sacou si adidadi si tenesi.(adidadi negri sau albi... tenesi gri tot timpul)

| RihannFenty a răspuns:

Depinde de stilul tau, daca esti o fata rebela ar fi bine sa lasi hainele 'dragute' si treci la o tinuta mai excentrica, gen Rihanna sau Katy Perry, sigur o sa atragi toate privirile! happy
Daca vrei ceva simplu si frumos, asorteaza niste culori dechise cu accesorii inchise, asa cum fac eu!winking O sa arati traznet!
Daca vrei niste exemple bune dintre artisti iata aici :
Inna, Rihanna, Katy Perry sau JLO!

| Denii96 a răspuns:

Mi-am luat 2 camasi pentru uniforma obligatorie, un trening nou (jerseu si pantaloni), o pereche de tenisi, si mai vreau sa imi iau 2 perechi de blugi, o pereche de tenisi si 2 bluze. Tu ce iti cumperi?