| toxic30l a întrebat:

Ce haine va mai cumparati pentru scoala? dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| BAliinuShaa a răspuns:

Niste botine. opincute. poate inca o pereche de tenesi :x Ca sunt inebunita dupa ei:>
Inca o pereche de blugi de preferat negrii ca albastrii am albi am verzi am :))
Niste bluzite si un hanorac :D
Geaca de piele am niste tricouri cu imprimeuri am :)
Camasi am.
Deci nu imi trebuie mare lucru :)
Poate o rochita frumoasa :-? pentru botine :x am vazut una pe net.
Majoritatea hainelor le am de la Pimkie si Jennyfer :x Berska etc etc.
Uite intra aici www.pimkie.com si www.jennyfer.com aici vezi o multime de haine superbe si la moda;)

14 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Pai acum pentru toamna stii si tu, blugi, bluze, tricou cu imprimeuri, o vesta neagra o pereche de tenesi si una de adidasi, un cardigan, trening poate si o jacheta noua :d
suuces la scoala

| Smile_5509 a răspuns:

Eu vreau niste blugi albasri-turcoaz, niste tricouri, hanorac, skati, niste tenisi...cam atat

| miauu a răspuns:

Pai...
blugi, trening, hanorac, o bluzita eleganta, tenisi, si cizmulite dinalea care o aparut acum de blugwinking

| Blablabla_8623 a răspuns:

Anul asta dor ce e nevoie : un hanorac si o pereche de tenisi.
Hainele de vara pot fi purtate intr-un styling nou, dar adecvat zilelor de toamna.
Oricum am destule haine in dulap, cumparate din diferite tari, orase sau primite de la sora mai mare.
Poti incerca si tuwinking

| Abcfunny a răspuns:

Buna!
Mi-a luat o pereche de blugi, 3 bluze, 1 camasa, niste shose

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai eu ma gandeam la o camasa alba mai larga de casmir sau bumbac asortata cu o vesta neagra, blugi largi si balerini negrii (toamna)

o camasa cu maneca lunga mai grosuta, blugi strimti (negrii su bleumarini) si cu cizme din lac rosii, albe sau negre (iarna)

primavara=fusta albastra cu un tricou alb si sandale albe

vara= fusta (rosie sau roz) maieu (rosu sau roz) si sandale (albe, negre, rosii sau roz)big grin

funda?

| Ana_8420 a răspuns:

Pentru vara : Sandale...
Pentru toamna : Pantofi si adidasi, paltonas.
Pentru iarna : Cizme, geaca.
Pentru primavara : Mai vedem ce-o mai fi pana atunci laughing

Am haine pentru toate anotimpurile, nu am de ce sa fac praf alti bani ca dupa 1 an sau 2 sa-mi fie mici si sa ma oftic.
Fiecare cum doreste laughing

| Lorena_2784 a răspuns:

Blugi, geci, tenesi, trening, adidasi, ceva basca, bluzite...etc

| Deutza_4524 a răspuns:

Buna, eu mi-am luat o pereche de blugi skinny taiatzi...tricouri,o pereche de opincuttze, adidasi:*
Tu?:'>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimica, port ce am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeans skinny shoes camasi tricouri curea mov gen emo esarfa

| lollipop_1556 a răspuns:

Io m`am gandit sa imi cumpar niste blugi skinny un hanorac, tenesi sh un tricou.ma imbrac simplu si spor doar ma duc la scoalahappy

| Elena_5310 a răspuns:

Cred ca o sa imi cumpar. o pereche de blugi cu tur lasat, 2-3 bluze, o maleta, o gecuta de blugi sau de piele, o camasa, o pereche de cizme de toamna, un trening, o pereche de adidasi... si cam atat.happy

| nebunademn a răspuns:

Ia-ti rochia de mireasa si daca nu ai ia-ti acol o rochita o rochie de aia rosierolling on the floor)=)

ce intrebare stupida