| Evelyna a întrebat:

voi stiti ca am pus intrebarea cu hainele si cuafurile moderne dar ma refeream la asta: scrie pe youtobe Make Hannah Montana on sims 2! si vezi ce vreau eu ce e superb. Dar nu neaparat asa poate si cu alte chesti la fel dar daca se poate asa...mersi! Dau fundita pentru site-ul in care pot downloada gratis! Mersi!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe google ar trebui sa gasesti daca scrii numele jocului si toate chestiile ale ...NOROCwinking:*!