| Elena_1106 a întrebat:

Cine stie de ce site se poate downloada filmul cu Hannah Montana si Miley Cyrus pe gratis? Este cel care tot i-a facut reclama pe jetix!

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Www.filmeonline.org nu trebuie neaparat sa il downloadezi.Este la sectiunea comedie

20 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Este pe un site
dar e plin de virusi de aia mari

| BUBULINA a răspuns:

Daca iti dau site ce imi iese la afacerea asta?

| BUBULINA a răspuns:

Ete na fundita
nah
prea ieftin pentru efortul meu
p. s. eu sunt mai rea de fel devil

| Sabwy a răspuns:

Poti sa citesti cartea.:pp:X... eu am citit-o.:X:X e tare

| Elena_1106 explică:

Site dati-mi site si vad eu sau tacamiu ca el face toata treaba

| Elena_1106 explică:

A deci si tie trebuie sa iti iasa ceva iar eu daca dau prietenilor mei adresa lui miley ce imi iese nimic dar o fac si sti de ce pentru ca nu sunt rea. daca reusesc sa iau filmul primesti fundita.

| Elena_1106 explică:

Pai sunt aceeasi persoana dar in film apar amandoua din asta am spus asa

| alexdop21 a răspuns:

Pai stai putin Hanna Montana si Miley Cyrus nu sunt aceeasi persoana? Off doamne in ce lume am trait pana acum! Rog toti fani fanitele si fanei sa ma ierte pentru ca nu cunosc cazul! Si daca este cineva destul de dragut sa imi explice cine si de ce sunt fetitele astea doua SA TINA PENTRU EL!

| daddy a răspuns:

Iar miley cyrus deci pana la toamna sigur ma internez silly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu unde poti descarca, dar poti la subtitrare de aici, cand gasesti filmul: http://szankacs.com/2009/hannah-montana-the-movie/ E un film ok, l-am vazut si eu desi nu sunt fana Hannah Montana, nici macar nu auzisem de ea pana mai acum o luna :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa dai filmu jos de pe lzone.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HannaH Montana
hei fani! dragi va multumesc ca ma votati va iubesc pe toti sa nu uitati sa veniti la concertul meu 24 decembrie in seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca da jurnalist dar ii lecram pe cei care nu scriu nr de telefon la saitul toate lucrurile cu hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul cu Hannah Montana si Miley Cyrus, poti sa il downloadezi de pe www.FilmeAlese.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe toate site-urile pe care am intrat pe toate poti sa le cumperi da eu vreau a il downloadez pe gratis big grin sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stiu asta incerc si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am gasit filmu unde o zis gabrystraight facestraight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! de pe www.filmeregale.ro acolo le gasesti la selectia muzicale! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E disney channel fraiero