| missGirlDeea a întrebat:

voua cum va place mai mult cu sau fara breton? si ce e acum l moda bretonul sau nu?

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Eu de mica am avut breton si am si acum, pur si simplu mie nu imi sta bine fara breton, mie imi place mult mai mult cu breton.

| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Mie îmi place cu breton într-o parte. Fără breton mi se pare naşpa dar sunt persoane cărora le stă bine.Eu nu fac parte din aceasta categorie-.-.
Cât despre bretonul drept,este ok pentru fetele cu fruntea lată.Mie îmi place şi nu îmi placehee hee.Pe de o parte,am impresia că aş arăta ca un castron cu breton drept dar, pe de altă parte, sunt fete cărora le stă de-a dreptul superb.Aş fi vrut să fiu una dintre ele dar am fruntea mult prea mică.

| lor3nutza a răspuns:

Depinde ce breton ace breton care iti acopera sprancenele si iti ajunge in ochi si te incomodeaza este total OUT dar bretonul care ajunge gen pana mai jos de obraji este IN sper ca te-am ajutat fundita?

| alin334 a răspuns:

Depinde cum iti sta tie tongue

| girl971 a răspuns:

Eu imi fac maine breton pe o parte.Da, sa stii ca bretonul e la moda si va fi.

| xxxgirl a răspuns:

E la moda ce-ti sta bine!winking Si eu am breton, intr-o parte, eu zic ca bretonul pe o parte e mai OK decat unul pe toata fruntea!:*

| TheBrownEye a răspuns:

Păi...Eu nu am breton, dar am auzit că bretonul e la modă anul ăsta.Totuşi,eu nu aş recomanda bretonul doar persoanelor cu fruntea mai mare.E frumos(după părerea mea) să ai faţa luminată, să nu ai breton. Fundiţa? Am doar una...

| stefanvalentin a răspuns:

Bretonul e cel mai important la minehappy si cred ca o sati placahappy

| AdyNumberOne1 a răspuns:

Buna! Mie personal imi place pe margini sa fiu scurt si pe mijloc putin mai lung ca sa mi-l pot ridica in sus! Dar difera de la o persoana la alta! Si bretonul e fain dar pe mine nu ma evidentieaza!

| illulovesu a răspuns:

Depinde de stilul tau si de forma fetei. In general nu prea exista moda legata de breton. Pe o fata rotunda nu merge bine bretonul pentru ca acopera prea mult din fata, dar merge la fata ovala pentru ca diminueaza din lungime.

| LaLaLove07 a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/frumusete/bretonul-in-voga-la-inceputul-lui-2012.html
Este la moda dar depinde de fata de si de mai multe caracteristici la fetei:D!:X