| scumpik a întrebat:

De ce atunci cand isi fac bretonul intr-o parte unele fete si-l fac in stanga si altele in dreapta? voua cum va place?

7 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Pe mine ma deranjeaza in dreapta si il am in stanga

| Crs a răspuns:

Eu mi-l mai fac in stanga. pentru ca asa imi sta mai bine. adica il fac in drepata nu imi sta bine si nici nu se aseaza.

| Bacemi a răspuns:

Depinde de preferintele fiecareia.

| i.love.me a răspuns:

Draga mea, depinde de fiecare uite de exemplu.eu am vartej in partea dreapta si imi sta bretonul in partea stangahappy
u?

| spooky a răspuns:

Si mie imi sta tot in stanga.Am vartej ca i.love.me.Dar am o colega care si-l face si tin dreapta si in staga.:*

| Miruna Pavel a răspuns:

Mie imi place in stanga. asa il am de ceva timp si nu am vreun vartej sau ceva. dreapta sau stanga nu conteaza dar nu pe mijloc lung pana in ochi. nu imi place stilul acela. dar sa recunoastem ca unora chiar l. e sa bine big grin.

| Merilynne a răspuns:

Mie imi place in stanga