| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Vreau linkuri cu poze cu tunsori la moda toamna asta. Dati-mi ce va place voua mai mult. De preferat, cu breton. Cele mai multe si mai dragute primesc funda iar celelalte votkiss

4 răspunsuri:
| Roxy9809 a răspuns:

Astea arata destul de bine ...atata timp cat ignori pozele cu baieti si alea cu parul in toate culorile;) http://www.google.ro/......tp?/search

| IIIIIIIIIIIII explică:

Nu am dat niciun vot si nicio funda, pentru ca atunci cand deschid linkurile imi apare doar Google Imaginicrying(

| Rainbow_6068 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search E unul singur dar sunt mai multe poze aici vot si funda:X:X:X:X