| Melissa20 a întrebat:

Vreau neaparat sa stiu daca pierce'ul in cartilaj se poate reface. Va rog sa-mi spuneti pentru ca il am de 2 saptamani si ieri mi-am dat jos cel medicinal si mi-am pus unul de aur din ala rotund care inconjoara martinea cartilajului. Nu stiu ce sa mai fac pentru ca ma doare infernal, numa cand sufla cineva in doare + ca noptile le pierd pentru ca ma pun instinctiv pe partea stanga si imi zvacneste aproape tot timpul. Numai cred ca am nervi sa il tin 2 luni pana incepe sa treaca durerea sau cat este nevoie pentru a se vindeca rolling eyes.

2 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Du-te la doctor si iti spune el.Imi pare rau ca te doare...

| ralukamaria1 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie...cumpara'ti un cercel din otel chirurgical.nu o sa te mai doarawinking