| Monica_Popa_1994 a întrebat:

Bună!
Vreau nişte sfaturi pentru a-mi creşte părul foarte repede!
Nu vreau teorii sau site-uri! Vreau sfaturi din încercări personale sau a cunoscuților!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masca cu ulei de ricin la radacina parului, de 2 ori pe saptamana!
Parul creste cam 1 cm pe luna, iar in situatii extraordinare, poate ajunge si la 1.5cm/luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-au ajutat fiolele de la revalid.

| Betty12345678 a răspuns:

Zeama de lamaie sau ulei de ricin.Astea au dat rezultate la mine.

| Monica_Popa_1994 explică (pentru Betty12345678):

Şi cam cât a crescut părul şi în ce durată de timp?

| Betty12345678 a răspuns (pentru Monica_Popa_1994):

Nu l am masurat dar se observa rezultatele destul de repede.ricinul e de asemenea benefic la regenerare.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Taie vârfurile parului mereu când faci baie.
Și încearcă să pui ceai, balsam de par, gălbenuș de ou și ulei de masline

| Goddess23 a răspuns:

Incearca masca din galbenus de ou si ulei de masline, aplici pe par lasi sa actioneze 15-20 minute si apoi te speli.