| BubbleShoot a întrebat:

vreau niste siteuri de haine mai ieftine. va rog mai repede. fUNDA :*:*:**:*puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Buna bubble, www.hainedevis.ro este raspunsul la intrebarea ta, produsele se livreaza direct din stoc direct cu plata la tine acasa, produse originale la preturi CORECTE...da un click si te convingi ce vreau sa spun...astept fundita! :) Te asteptam!

| valeeExpress a răspuns:

Daca ai facebook, scrie vand haine acolo sus si ai tot ce vrei

| BubbleShoot explică (pentru valeeExpress):

Da.dar nu sunt noi.eu vreau noi happy

| valeeExpress a răspuns (pentru BubbleShoot):

Ba da, sunt noi

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Okazii.ro

| Ajuttot a răspuns:

Buna, uite aici un site cu haine super ieftine http://bit.ly/1TOaD1o

| liviadoop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-femei.html
Sunt foarte buni o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| VicentiuVice a răspuns:

Http://www.shopsoc.ro il recomand e foarte ok si cu transportul.

| Ungureanu_George_1991 a răspuns:

Eu am cumparat de pe www.gfashion.ro.....preturi super mici, calitate exceptioanala, haine originale, ti-l recomand cu mare incredere.

| Alexa_Lexa_1900 a răspuns:

Buna, am achizitionat haine foarte frumoase si de calitate de pe www.faimos-brands.ro, sunt de la firme cunoscute. Eu am fost multumita, am luat si pentru sotul meu, au luat si mai multi prieteni de acolo.

| Alexa_Lexa_1900 a răspuns:

Dupa multe cautari, am gasit un site mai nou pe care mi l-a recomandat o cunostinta si am comandat.Am fost foarte multumita, am luat si pentru sot si ne-au incantat materialele si preturile. Este vorba de http://www.faimos-brands.ro

| Banuteanu_Sorina_1996 a răspuns:

Miniprix.ro