| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cateva idei de coafuri pentru toata ziua...am parul lung, filat la spate si cu breton happy
multumesc :*

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Ce inseamna filat?

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Pai daca ai parul lung... nu stiu...eu am aceeasi tunsoare ca a ta dar am bretonul intr-o parte asa...big grin... mie imi place sa-l ondulez iar bretonul sa-l indrept cu placa.happy... toti imi spun ca-mi sta bine si eu sunt de aceeasi parere... cred ca e o coafura draguta si nu iti ia mult timp s-o faci. Bine... ca idei sunt multe dar depinde si de cum ai parul... oricum sper sa gasesti o coafura frumoasa si care sa te reprezinte... pup kiss

| anda_9874 a răspuns:

Am uitat sa spun ca am parul foarte drept happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coditze lasate in jos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asemenea am si eu aceeasi tunsoare ...si e la fel de drept inkit nul pot ondula ...doar 10/15 min