| Danyelytha a întrebat:

Vreau sa comand de la Avon mai multe produse, din catalog ca sa le comand scriu pe o foaie codul produselor?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu inteleg, vrei sa comanzi tu de pe site sau ai pe cineva reprezentant si-i dai lui?
Poti scrie pagina unde e produsul + codul ca in caz de persoana careia ii dai comanda nu intelege sa-i poti zice imediat pagina.

| Anonima8943 a răspuns:

Eu incercuiam pe catalog si imi scriam numele si cea care se ocupa trimitea comanda

| kriszticsatari a răspuns:

Da, sigur.

| maria425643 a răspuns:

Codul produsului