| loveuuu a întrebat:

cum pot sa comand produse de la avon sau oriflame. va rog help. happy

3 răspunsuri:
| Cleopa a răspuns:

Pai cauti un reprezentant al acestor firme si dai comanda la el. pup

| EleNa8789 a răspuns:

Buna,
oriflame iti ofera oportunitate de a deveni client direct fara a fi nevoita sa plasezi comenzi lunare de o anumita suna comanzi cand vre si cat vrei daca suma depaseste 50 ron primesti si o reducere de 23% daca nu platesti pretul de catalog uite id-ul meu de mes : reprezentantiorifcosmetics@yahoo.com

| Allexandra19 a răspuns:

Pot sa iti trimit brosurile prin Posta sau poti sa te uiti pe net la ele. Apoi imi spui ce anume doresti si in 3 zile primesti produsele. Sau poti sa te inscrii si le primesti direct acasa, ai termen de plata de 3 saptamani si ai si reduceri la produsele preferate. alle_xandra19@yahoo.com pentru mai multe detalii.