| ThinkAgain a întrebat:

Buna!
vreau sa comand de pe aoro. ro big grin am intampinat o mica problema: cand sa dau comanda imi apare la campul de livrare doua moduri: Cargus - livrare rapida-15 lei si DPD -livrare rapida- 15 lei
care e diferenta?
voi ati comandat de pe acest site? se parere aveti? cum au venti produsele?
dau Funda+vot tuturor!

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Poti sa alegi ce vrei, coletul iti va ajunge oricum dar daca vrei sa fii sigura alege Cargus. oricum Aoro e site serios deci nu cred ca vei avea probleme.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe Cargus, sunt serioși.
Pa, pa.

| OanaTrifa77 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Legiuitoarea are dreptate ..si eu mi-am comandat ceva prin Cargus.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Nu comanda de pe aoro. Am comandat și eu un parfum, și nu e deloc bun! Nici măcar nu ține.Parcă e luat de la magazin cu 5 lei.

| EuAli a răspuns:

Dpd