| acris a întrebat:

Buna vreau sa cumpar
ceva mamei mele de craciun si nu stiuh ce ceva sugestii? eu am zis sa fie ceva simbolic dar nu vreau bibelouri pentru ca tot i-am luat vr ceva mai special si catre sa ii fie de folos sa il folosesca. am zis o pereche de papucei si inca ceva bugetul este de 70 ron mersi

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Pai eu personal, m-am gandit sa-i iau mamei mele ceva mai personal, care sa ii trezeasca amintiri, asa ca m-am gandit sa pun intr-o rama frumoasa, mai speciala, daca se poate sa fie si cu tema craciunului, o poza cu noi doua, sa-i iau si o felicitare sa ii multumesc pentru tot ce a facut pentru mine, ca o iubesc si ca este cea mai importanta persoana din viata mea...chestii de-astea.Si un parfum care sa ii placa, pus intr-o punguta eleganta, sau un lantisor. Poate ti-am mai dat niste idei happy
Te pupicesc si spor la cumparatuuuuri kiss

5 răspunsuri:
| acris explică:

Dar nu stiu sa fac 2 rame? eu mai am o sora si ma gandeam la o poza cu noi doua la si la una cu toti 4 e prea mult sau exagerat?

| acris explică:

Poze cu toti patru nu prea avem pentru ca tati facea mereu pozele si el lipseste si nu stiu cum sa fac o sg rama pentru amandoi? sau cum? si sa le iau separat pe urma lui mami un parfum sau lant si lui tati tot un spray? cam cat costa sa developezi poze?

| Lavy_5428 a răspuns:

Nu stiu cat se va bucura de la o pereche de papucei... O rama foto, album, plover, parfum plus o felicitare de Craciun... Nu stiu, ceva cu care seara cand il priveste sa adoarma cu gandul la tine. Succes! Fundita?laughing

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

La mame nu le trebuie ceva special scump sau nu stiu ce chestii ii place ceva facut de tine sau sa stie ca ai muncit mult pentru el si eu stiu ca si eu de ziua mamei mele i-am cumparat o bratara de 150 de lei si eu placut si ea mi-a zis ca nu trebuie sa imi consum eu banii pentru ea ca ii trebuie ceva facut de mine sau ceva no nu stiu cum crezi u bft

| doolshemady17 a răspuns:

Buna:*. Ai putea sa ii cumperi o rama si in interior sa pui o poza cu tine si cu ea si ai putea sa scrii ceva pe poza... sper ca te.am ajutat. pup si bafta