| anonym_5376 a întrebat:

CE sa-i cumpar mamei mele de Craciun? fundita

Răspuns Câştigător
| kiky278 a răspuns:

Un aprfum sau i-ai ceva simbolic... un inger, un mos craciun amuzant!

11 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Cel mai frumos cadou este ca te are pe tine!love struck

| Seniorithabebi a răspuns:

Hmmmm... pai o statuie cu mos craciun si o diploma pentru cea mai buna mamahee hee) Funda?

| Mihai543215 a răspuns:

Depinda, daca e mai familista parerea mea e sa ii cumperi o rama foto digitala, bine ca acum depinde si de banii pe care ii ai...

| Parisblue a răspuns:

Un parfum; o floare in ghiveci(craciunita); o trusa de machiaj; un set de creme; ceva de imbracat daca isi doreste ceva anume.

| ChishyyAlle a răspuns:

Uite un sfat deea eu stiu ca mamelor le plac cadourile facute de mana si nu cumparate de la magazin de exemplu o felicitare de Craciun cu un om de zapada si un brad cu cadouri sub elai nevoie de:hartie glasata, hartie de xerox cartonata, scliici, carioci, culori, foarfeca si lipici! inauntrul scrisorii poti sa scrii o dedicatie sau o urare! acest sfat este cel mai bun e care-l stiu dar mai stiu un sfat:sa-i cumperi de 10 lei un lantisor frumos! cam doar atatea sfaturi stiu! sper sa te ajute daca iti place vre unul sa-mi trimiti ca eu nu am niciuna!puppy dog eyes

| AidaAmaranta a răspuns:

Un parfum? happy sau ceva mai personal

| Graphee a răspuns:

Eu m-am gandit sa ii i-au mamei, ceva mai special, as vrea sa ii i-au o rama si sa fie in ea o poza de familie, sa ii fac o felicitare (manuala) si sa scriu pe ea multumiri etc.; m-am mai gandit sa ii i-au un parfum(dar na', fiecare cu bugetul permis). Sau un pulover.

Bafta.
Si o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce buget ai... ai putea sa ii iei ca si cadou ceva ce si-a dorit mult, de exemplu : cumpara-i niste bijuterii ( nu neaparat din aur sau argint). Ii poti lua un lantisor micut si dragut din aur < il va purta mereu, ii poti lua si bratara sau un inel, haine ( daca ii stii masura), ceva ornamental poate ( un obiect frumos, care sa aiba legatura cu craciunul), ceva de care are nevoie, poate un parfum ( eu asta ii iau. desi are o mie), poate un set de make up, dar orice i-ai lua, daca vine din inima si e de la tine ii va placea, te asigur eu. DAI Funda PLssssssssssssssssSS :X

| kidaa a răspuns:

Poi depinde... i poti cumpara un inel sau un set de bijuterii daca stii ca isi doreste muly=t o haina cumparai o haina sau daca are nevoie de ceva aparate casnice cumparele daca iti perminte buzunarul aaa si mai ales un buchet de flori si un ursulet sau o inimioaran pe care sa scrie''te iubesc cea mai speciala mamica, si eventual o urare

| Dulcika_7055 a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi o gramada de lucruri dar ai grija sa ii fie de folos. Nu merita sa dai banii pe orice.

Poti sa ii cumperi ceva de imbracat sau ceva ( creme, farduri, etc). Pe langa ai putea sa adaugi ceva flori sau o cutie de ciocolata.happy

Bafta!
fundita?batting eyelashes

| alexutzapl a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi o pereche de cercei cu pandantiv... o rochie frumosa sau daca ai mai multi bani nu foarte multi poti sa ii cumperi pantofi sau ceva de genu