| ralupuf a întrebat:

Vreau sa cumpar o perie rotativa buna, in jur de 100-150 ron.Ce imi recomandati?

8 răspunsuri:
| Prishille a răspuns:

Daca calitatea este importanta pentru tine, iti recomand sa alegi o perie rotativa de la Remington.

Daca tii la parul tau iti recomand sa alegi un produs care sa sara peste pretul de 100ron, produsele mai scumpe, de regula, ofera dubla protectie parului (ex ceramica + teflon etc)... si nu in ultimul rand efectul cuafarii este garantat si durabil (mai ales daca se folosesc si produse de fixare)

Eu am o placa de par de la Remington, de 5 ani, confera parului un aspect satinat, indreapta bine si are efect durabil. Cand am achizionat-o, nu m-am uitat la bani, am cautat-o pe cea mai buna din punct de vedere calitativ, si pot sa zic ca si-a meritat toti banii. Nu neaparat un pret mai ridicat inseamna si calitate, dar pana la urma 30 lei in plus nu e mare lucru, gandeste-te ca investeti in parul tau...

| ralupuf explică (pentru Prishille):

Nu crezi ca Rowenta e mai buna? Am vazut in magazin la 180 ron. uite modelul:http://www.emag.ro/......EVKV2BBBM/

| Prishille a răspuns (pentru ralupuf):

Am incercat sa iti dau un sfat, o parere... dar, in definitiv, decizia iti apartine. Nu ma pot pronunta in privinta modelului respectiv, mai ales ca nu am folosit niciodata produse Rowenta.

| OnuOnulică a răspuns:

Recomand să cauti aici http://mercador.ro/

| Iunona a răspuns:

Http://www.altex.ro/......b65a45-53w eu o am pe asta si sunt foarte multumita.

| ralupuf explică (pentru Iunona):

Te poti indrepta la par cu ea?

| Iunona a răspuns (pentru ralupuf):

Da dar cu varfurile spre interior. Eu ma multumesc si cu asta avand in vedere ca am parul ondulat spre cret.

| Macovei_Lucian_1996 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E1D1TBBBM/
Poftim...poti comanda de pe eMAG, ai garantie si livrare gratuita.