| Izabellamelindapadurescu a întrebat:

Bună,
Vreau să editez o poză cu mine în care fundalul să fie alb negru și eu să rămân needitata, (adică culoarea hainei și a părului. sper ca mă înțelegeți )

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cine te impiedica sa faci asta?

| SkandallKamataru a răspuns:

Ok pai editeaza, vrei sa-ti dam noi voie sau ce? rolling on the floor

| Izabellamelindapadurescu explică:

În ce aplicație aș putea face asta?

| NLS a răspuns (pentru Izabellamelindapadurescu):

Pentru PC-laptop (se numesc programe aici, nu aplicatii):

Cel mai usor (si recomandat) ar fi Adobe Photoshop v25.4, ultima versiune.
(pentru ca are o unealta noua de selectie automata, ce face minuni).
O gasesti in partea din dreapta jos a zonei de lucru, o caseta plutitoare, direct peste poza incarcata.
Calitatea obtinuta e mult peste ce poti face cu telefonul, mai ales daca te pricepi.

aplicatie pentru Android:

SnapSeed
Adobe Photoshop Express
Picsart
Fotor
Canva