| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi cumpar samponul ELSEVE anti rupere
Dar nu stiu de unde ca sa fiu sigura ca nu e contrafacut
Am cumparat din kaufland.
Cineva mi-a zis ca din farmacie.
De unde sa-l iau sa fiu sigura ca e original?

Răspuns Câştigător
| AdellaMrr a răspuns:

Il poti cumpara din magazine d'astea gen Carrefour, Kaufland sau Cora. SI din farmacie poti cumpara pentru ca sunt sigura ca nu este contrafacut. Si eu il folosesc si e super bun, eu il am din Carrefour (:. Sper ca te-am ajutat, funda?:*

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Atat in farmacie (daca este o farmacie de renume) cat si de la Kaufland nu are cum sa fie contrafacut, daca il cumperi de la un magazin de cartier acolo e alta poveste.

| BellaAndreea a răspuns:

Buna! Il poti lua de la Carrefour, acolo nu sunt produse contrafacute.Am avut si eu si nu e contrafacut.