| oana019235 a întrebat:

Vreau sa imi dai ceva idei in legatura cum sa imi prind parul.Adica vreau sa il las liber pe spate,dar nu stiu cum sa il prind in fata sa nu intre in ochi.
Imi puteti da cateva idei? M-am saturat sa il prind cu agrafe intr-o parte,vreau si alte idei.
Multumesc antipicipat si scuzati categoria, dar este cea mai accesata.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar de ce nu mergi pe o tunsoare lejeră fără să agresezi părul?
Pa, pa.

| Elly213 a răspuns:

Intra pe youtube si o sa gasesti zeci de tutoriale.mii!

| Teodoraa6 a răspuns:

Heii, incearca chestii lejere, cum ar fi daca ai ondulator care face bucle mari sau orce altceva care sa aiba acelasi efect, ai putea sa iti prinzi sufitele din fata care te necajesc la spate, sau ai putea sa-ti faci o coada de peste big grin